Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ portable mobile phone signal jammer ] eşleşme 169 Ürünler.
Mini Uydu GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808KF Araçlar İçin, 30dBm
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
Araba Anti Tracker GPS Sinyal Karıştırıcı / İzolatör EST-808KA2, DC 12V - 24V
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Boyut: | 75mm×21mm×19mm |
EST-808KA2 150mA GPS Sinyal Karıştırıcı / Bloqueador Form GPS L1 veya GPS L2
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V-24V |
| tüketim akımı: | 150mA |
Açık 150mA Kablosuz Sinyal Karıştırıcıları Anahtarlı Araba GPS Takibi
| Ürün Adı: | GPS Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Çıkış Limanı: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| tüketim akımı: | 150mA |
510mm Anten 960MHz 190W Sırt Çantası Cep Telefonu Jammer 2G 3G 4G
| renk: | Yeşil Ordu |
|---|---|
| Anten: | 6 adet yüksek kazançlı çok yönlü FRP anteni |
| İşlev: | dünya çapında 2G / 3G / 4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağını etkili bir şekilde engelleyin |
5 bantlı küçük taşınabilir GPS GNSS Galileo Lojack sinyalleri Araç kullanımı için yerleşik antenlerle karıştırıcı
| Sinyalleri Engelleme: | GPS, Glonass, Galileo, Beidou, Lojack vb. |
|---|---|
| Koruma nesneleri: | GPS izleyici ve diğer GPS konumlandırma cihazları |
| Tek Kanal Çıkış Gücü: | +30dBm / 1W |
Metal Malzeme Ses Kayıt Jammer Taşınabilir Cep Telefonu Ses Kaydedici DC 12V
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Cep Telefonu, Kayıt Kalemi, Ses, Gizli Mikrofon vb. ses kayıt cihazı. |
28 Bant El Cep Telefon Saklayıcı WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 Aylık Garanti
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m |
|---|---|
| Anten: | 27 omni-directional anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433 vb. dahil 18 bant. |
Kapalı Açık İçin 12 Bant 3G 4G 5G Cep Telefonu Jammer Taşınabilir Bavul
| Toplam çıkış gücü: | 800W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/150A |
| Güç tüketimi: | ≤3000W |
Taşınabilir vaka hücresel engelleyici, şarj edilebilir pil yönlü antenlere yerleştirilmiştir
| Çalışma Frekansı: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Nesneleri Engelleme: | cep telefonu, WIFI, telsiz, uzaktan kumanda vb. |
| Güç kaynağı: | dahili şarj edilebilir pil, AC 100-240V, DC 24V |

