Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
3G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer, 4G LET Wmax Jammer / 6 Antenli Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
WIFI / GPS Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 10m Sıkışma Aralığı ile 4 Anten
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
2G 3G 4G 5G için Cep Telefonu WIFI Sinyal Karıştırıcı Frekans Senkronizasyonu
| Güç kaynağı: | Dahili güç: AC180V-240V/DC24V15A |
|---|---|
| Güç tüketimi: | ≤160W |
| Bağıl nem: | ≤85% |
Dahili Antenler Cep Telefonu 5G Jammer WIFI 12 Bant EST-504K10
| Maksimum güç çıkışı: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/8A |
| Güç tüketimi: | ≤150W |
3 Anten 2.4W Taşınabilir Cep Telefonu Jammer GPS / WIFI / 2G / 3G Araç Şarjlı
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
10m Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 6 anten Dahili 7.4V 3600mAh Li-ion pil
| Sıkışma aralığı: | 1-10 m(-75dBm) |
|---|---|
| Anten: | 6 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | 2G/3G/4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağı |
4W 5 Anten Taşınabilir Cep Telefonu Jammer WIFI / GSM / Dip Anahtarlı 3G
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
8 Anten El Metal Kabuk GPS Sinyali Karıştırıcı Bloğu 2G / 3G / 4G / Wifi, Pilli
| Güç kaynağı: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Ağırlık: | Yaklaşık 500g |
| Boyut: | 140*75*35 |
15m Sıkışma Menzili ile Exquite 3G Uzaktan Kumanda Jammer 4 Anten
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Güçlü 18 Anten sabit cep telefonu GPS VHF UHF RC sinyalleri askeri kullanım için konvoy bomba engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |

