Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
Sırt Çantası Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 8 Antenler GSM 3G 4G 5G Çiftlik İçin 10Watt
| Tip: | Sırt Çantası Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | 10 Watt |
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
Uzaktan Kumanda 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 5 Bant Sabit İç Mekan Kullanımı
| Sıkışma aralığı: | 1-30 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 5 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/AMPS/DCS/PHS/3G dahil 5 bant |
GSM 3G 4G LTE 5G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı - İşletmeler için İstenmeyen Aramaları ve Metinleri Engelleyin
| Tip: | Jammer |
|---|---|
| sıkışma aralığı: | 2-20M |
| Anten: | 8 adet Omni Antenler |
40W Orta Güç 1-50m 8 Kanal Hapishane için Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-50m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI dahil 8 bant |
Ayarlanabilir 8 bant Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı AC160V - 240V 4G WiFi Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-25 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Boyut: | 420(L)*190(G)*90(H) |
GPS LOJACK Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir Elde Taşınabilir Anti İzleme
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
3G 4G 5G 12 Bantlar için 450W Cep Telefonu Sinyali Jammer Bavul Tipi
| Toplam çıkış gücü: | 450W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 220V//14A |
| Güç tüketimi: | ≤3000 |
5G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 12 Bant Ayarlanabilir Çalışma Aralığı
| Toplam çıkış gücü: | 450W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Güç tüketimi: | ≤3000 |
Mobil Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı Sabit 8 Antenler 3G WIFI
| Tek Güç Çıkışı (her bant): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Giriş AC160V-240V /Çıkış DC 5V 15A |
| Boyut: | 360*180*60MM |
Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 14W 8 Çok Yönlü Antenler
| Sıkışma aralığı: | Adjustable Radius 1-25M【the Cellular signal must ≤-85dBm in the location】. Ayarlanabilir Y |
|---|---|
| Antenler: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | Siyah |

