Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
3W GSM Patlama Barınağı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı EST-808GII İç Mekan / Dış Mekan için
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü |
|---|---|
| Çalışma Süresi: | 24 saat sürekli |
| Güç tüketimi: | 5W |
33dBm 4 Anten Araba Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici / İzolatör EST-808FI
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
1600mhz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
30dbm Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
6W CDMA GSM DCS PHS 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-150m |
3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Engelleyici EST - 808A 2100 - 2200MHZ Frekansı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
8 Bant Çok Fonksiyonlu Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, WIFI / 4G / 3G Cep Telefonu Engelleyici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack,GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
Konferans odası için EST-808HD kablosuz Cep Telefonu Sinyal Jammer
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
Kapalı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Engelleyici EST-808J6, anten 6 bant
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| modeli: | EST-808J6 |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
Okullar için sıradan Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, CDMA GSM DCS PHS 3G
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |

