Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
CDMA GSM DCS PHS 3G için 4 Antenler Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Uzaktan Kumanda
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1- 15M (yine de verilen alandaki güce bağlıdır. |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | +33dBm/1W |
| Güç girişi: | AC110V-240V |
8 Antenler Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir Uydu Konumlandırma WIFI 3G Araba İçin
| Sıkışma aralığı: | 1-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Boyut: | 140×75×35 mm |
| Maksimum Radyan Gücü: | -10dBm'den düşük |
Mobil Araç GPS Uydu Konumlandırma Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı EST-808KA1
| Sıkışma aralığı: | 2-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Emisyon Frekans Aralığı: | 1500-1600MHz |
| Güç Ayar Aralığı: | 33dBm 6dBm/30KHz (dk) |
CE RoHS Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 5 Çok Yönlü Antenlerde Buit 160 * 100 * 30 Mm
| sıkışma aralığı: | 1-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 5 adet yerleşik çok yönlü anten |
| Tek Çıkış Gücü: | +30dBm /1W |
Sırt Çantası 30 Metre Dahili Pilli Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısını Engelleme
| sıkışma aralığı: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | Cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
20 Antenler Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 3G 4G WiFi Bluetooth Cep Telefonu Karıştırıcı Cihazı
| Sıkışma aralığı: | 0-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü (her bant): | ≤ 33dBm / 2W (güç ayar düğmesi ile ayarlanabilir) |
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (Giriş: AC100-240V; Çıkış: DC12V 20A) veya DC12V araç adaptörü |
Alüminyum Alaşımlı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı GPS Cep Telefonu Karıştırıcı 16W
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| sıkışma aralığı: | 1-30m |
Benzin İstasyonu EST-808G için Suya Dayanıklı Blaster Barınak Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü |
|---|---|
| Çalışma Süresi: | 24 saat sürekli |
| Güç tüketimi: | 5W |
4 Antenli 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı EST-808A
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
Wifi Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı, Mavi Diş Video Karıştırıcı EST-808FII
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
| Kanal çıkış gücü: | 3dBm/30KHz(dak) |

