Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
Mobil Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 2800mAh Tek Antenler El Tipi WIFI
| Sıkışma aralığı: | 1-15M (verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Dahili batarya: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Güç kaynağı: | AC110-250V/DC12-36V |
DCS 3G WiFi için Kapalı Sabit Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 8 Kanal
| Sıkışma aralığı: | 1-30M (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIF |
| Güç girişi: | AC160V-240V |
4G 5G WiFi Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 12 Anten Ayarlanabilir Yazılım Yönetim Kontrolü
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS Dahil 12 Bant |
3G 4G 5G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Yönlü Sabit Çok Yönlü Antenler Dahili
| Maksimum Çıkış Gücü: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/8A |
| Güç tüketimi: | ≤150W |
2G 3G 4G 5G için Antenler Dahili Tam Frekans Cep Telefonu Sinyal Jammer
| Maksimum Çıkış Gücü: | ≥33dBm (2W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC--5VDC/20A |
| Ağırlık (ana birim): | 4.3KG |
2G 3G 4G 5G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Yüksek Güç Sinyali Senkronik
| Toplam güç çıkışı: | 100W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC220V3A --24VDC/20A |
| Güç tüketimi: | ≤500w |
Okul için Wireles Silver AC160V-240V Cep Telefonu Sinyal Jammer 40m
| sıkışma aralığı: | 1-40m |
|---|---|
| Sıkışma: | Cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
8 Antenler Cep Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Dış Mekan Kullanımı Sabit Patlama Korumalı
| Tek Çıkış Gücü: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| Anten Tipi: | çok yönlü |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (220V) |
Araç Üstü GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Uzaktan Kumanda Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı
| Ürün adı: | araç bomba engelleyici |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | +47-50dBm / 50-100W |
| sıkışma aralığı: | Yarıçap: 50-2000 M |
12 Kanal 30M 2W 5G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı LCD Ekran
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-30M (yerde sinyal gücü ≤-75dBm olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 yönlü antene sahip |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | OEM 10/12 bantlar dahil: GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/G |

