Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
33dBm Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Karıştırıcı Bilgisayar Uzaktan Kumandası
| modeli: | EST-606C |
|---|---|
| Sıklık: | 850-894MHz |
| Ortalama çıkış gücü: | 33dBm |
Oditoryumlar için 15W 4G WIFI Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici Siyah
| modeli: | EST-808P |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
| Sıkışma frekansı: | GSM/CDMA/AMPS/DCS/PHS/3G(WCDMA,)/4G,2.4G Wifi / Blue Tooth / kablosuz video |
Okullar için Bluetooth Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, 33dBm
| Sıkışma aralığı: | 1-25m(-85dbm) |
|---|---|
| modeli: | EST-808P |
| Sıklık: | 930-960MHz |
8 Bant El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 2G / 3G / 4G / Wifi Engelleyici AC110V-240V
| Boyut: | 140×75×35 Mm Anten Dahil Değil |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Sinyal Karıştırıcı |
Negatif İyon Anyon Hava Temizleyici Cep Telefonu Sinyal Jammer Ev İçin 2G 3G 4G WIFI
| renk: | beyaz |
|---|---|
| İşlev: | hava temizleyici, cep telefonu sinyal engelleyici |
| Ürün adı: | hava temizleyici sinyal bozucu |
8 Antenli 3G GPS Bluetooth Tam Bant Kablosuz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| Sıkışma aralığı: | 1-30 metre |
Yüksek Güçlü Mini Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı Çok İşlevli
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (AC 110-240V DC5V) |
GSM / GPS / Wifi Sinyal Karıştırıcısı ile 3G Kablosuz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Model numarası: | EST-808M |
Omni Antenli GPS Uydu Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici 33dBm
| Güç kaynağı: | DC12V-24V |
|---|---|
| tüketim akımı: | 150mA |
| Çıkış gücü: | 2mV |
Okullar İçin Siyah GPS Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, 5 W CDMA / GSM Engelleyici
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 33dBm |
| Çalışma Süresi: | 2-3 saat sürekli |

