Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
2 Watt Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 16 Bant GSM CDMA 3G 4G GPS WiFi Sinyali EST-502F16
| Boyut: | 376×235×58 mm anten dahil değildir |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | GSM/3G/4G/WIFI /GPS/CDMA/UHF/VHF Karıştırıcı, Tüm Sinyal Karıştırıcı |
küçük güçlü taşınabilir cep telefonu sinyal bozucu ABD sistemi 3G 4G
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Uzaktan Kumandalı Okullar İçin 2G / 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G |
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
Okul için Uzaktan Kumanda ile 5 Anten 3G Cep Telefonu Sinyal Jammer 6dBm
| Güç tüketimi: | 4W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
| Boyut: | 245(U) ×160(G) × 50(Y)mm |
4G / WIFI Yönlü Uzaktan Kumanda Karıştırıcı, Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
Muayene Odası için Wifi Gps Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı / AC110V-240V
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Sıkışma: | sinyal |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,PHS,DCS,3G,GPS,LTE |
Uzaktan Kumandalı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Güç Ayarlanabilir Hücre Sinyal Engelleyici Metal Kabuk
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G, 4G |
Okul Muayene Odası için Wireles Paslanmaz Çelik Gümüş Cep Telefonu Sinyal Jammer 40m
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,4G |
16 Bant Güçlü cep telefonu sinyali engelleyici, kablosuz iletişimi engelleyecek yönlü antenlerle
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
Askeri kullanım için 16 Kanal Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Masaüstü Sinyal Karıştırıcı
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK dahil 16 bant |

