Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
Askeri Sırt Çantası GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone İHA Jammer Hapishanesi
| Tip: | sırt çantası yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 8 adet çok yönlü anten |
Sırt Çantası Yüksek Güçlü Jammer Uzaktan Kumanda 8 Kanal 80M Yarıçap Engelleme
| Tip: | sırt çantası yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Kapsam: | 10-80m (yerel sinyal gücüne bağlıdır) |
4G Araç GPS takip cihazları / gps araç takip cihazları
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Çok fonksiyonel ses sinyali doğrulama kamerası lens bulucu RF hata dedektörü
| Algılama Aralığı: | 50 MHz ~ 6,0 GHz |
|---|---|
| Kablosuz Hata (2mW): | 25 feet'e kadar (bip sesi)/ 15 feet'e kadar (akustik) |
| 10 mW 2,4 GHz Kablosuz Kamera: | 15 feet'e kadar |
2G / 3G / WIFI Yüksek Güçlü Karıştırıcı, cep telefonu güçlendirici DC5V
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Su geçirmez Dış Uçsuz Uçak Sıkıştırıcı Uçsuz Uçsuz Uçsuz Uçsuz Uçsuz Uçsuz Uçsuz Uçuk Savunma Sistemi EST-710G3
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 300-500 metre. |
|---|---|
| Ağırlık: | 4.95kg |
| Boyut: | Makine: 280*180*90 mm; Anten: 500 mm |
Yüksek Etkili Koruma GPS WIFI RC Drone UAV Engelleme Sistemi
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
Askeri Sır Tutma için Sabit Kullanım Anti Casus Ultrason Kayıt Engelleyici
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Cep Telefonu, Kayıt Kalemi, Ses, Gizli Mikrofon vb. ses kayıt cihazı. |
Taşınabilir vaka hücresel engelleyici, şarj edilebilir pil yönlü antenlere yerleştirilmiştir
| Çalışma Frekansı: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Nesneleri Engelleme: | cep telefonu, WIFI, telsiz, uzaktan kumanda vb. |
| Güç kaynağı: | dahili şarj edilebilir pil, AC 100-240V, DC 24V |

