Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
Araba 5 Anten için WIFI 30dBm GPS Araç Takip Cihazı EST-808KG
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
5 bantlı küçük taşınabilir GPS GNSS Galileo Lojack sinyalleri Araç kullanımı için yerleşik antenlerle karıştırıcı
| Sinyalleri Engelleme: | GPS, Glonass, Galileo, Beidou, Lojack vb. |
|---|---|
| Koruma nesneleri: | GPS izleyici ve diğer GPS konumlandırma cihazları |
| Tek Kanal Çıkış Gücü: | +30dBm / 1W |
Cep Telefonu Jammer Taşınabilir Bavul Dahili 10 Anten 4G WIFI GPS
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 10-40 M |
| Tek Çıkış Gücü: | +33dBm / 2W±200mA |
Okul için 34dBm Cep Telefonu Uzaktan Kumanda Karıştırıcı / Engelleyici EST-505F
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
2G 3G 4G 5G WIFI Sinyali İçin Anten Tipi Dahili 15m Cep Telefonu Jammer
| Güç kaynağı: | Dahili güç AC5V /20A |
|---|---|
| Antenler: | Yerleşik Çok Yönlü Antenler |
| Boyut: | 397(L)*230(G)*86(Y) |
5 Anten 250W Yüksek Güçlü Karıştırıcı, GSM / 3G / WIFI Sinyal Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
6W Siyah Uzaktan Kumanda Jammer, GSM / CDMA / 3G Güç Ayarlanabilir Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Yüksek Güçlü cep telefonu karıştırıcısı, Güç Kaynağı Harici Anten Karıştırıcısı
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
AC adaptörlü, cep telefonu karıştırıcılı 4W Yüksek Güçlü Jammer anteni
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
1500m 3 Band Yüksek Güçlü Anti Drone UAV Jammer Omni Directional Antenna ile
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |

