Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
EST-505C 3G Uzaktan Kumanda Karıştırıcı Özel, 1 - 20m Karıştırma Aralığı için 34dBm
| Güç tüketimi: | 4W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
4 Anten CDMA Uzaktan Kumanda Jammer EST-505D 850 - Tiyatro için 894MHz
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
15m Sıkışma Menzili ile 505A Exquite Uzaktan Kumanda Karıştırıcı / Engelleyici
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Kanal çıkış gücü: | 3dBm/30KHz(dak) |
9 Bant 16W Cep Telefonu Uzaktan Kumanda Karıştırıcı / Engelleyici 34dBm, 8 Anten
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
12 Bant 5g Cep Telefonu Karıştırıcı Wifi Sinyal Karıştırıcıları EST-504K10
| Maksimum güç çıkışı: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/8A |
| Güç tüketimi: | ≤150W |
75W Suya Dayanıklı Yüksek Güçlü Karıştırıcı, 2G / 3G Cep Telefonu Hapishane Karıştırıcısı
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Taşınabilir Bavul Cep Telefonu GPS WiFi Sinyal Karıştırıcı Dahili Pilli 11 Bant - Dahili
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-40m |
|---|---|
| Anten: | 11 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868 vb. dahil 10 bant. |
5W 11 Anten GPS WiFi 5G Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir Bavul
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-60 m |
|---|---|
| Anten: | 11 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868 vb. dahil 11 bant. |
3G 4G 5G Cep Telefonu Wifi Engelleyici 18 Bant Uzaktan Kumanda Sinyal Karıştırıcısı
| Güç kaynağı: | Giriş AC100V-240V, Çıkış DC12V 20A) veya DC12V araç adaptörü |
|---|---|
| Antenler: | 18 çok yönlü anten |
| Boyut: | 390*235*58mm (antenler hariç) |
3.2 W Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı, 3G / GPS 4 Anten Karıştırıcı Kalkanı
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |

