Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
Wifi Kablosuz Video Taşınabilir Cep Telefonu Jammer EST-808HD, 2400 - 2500 MHz
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 1 anten |
Wifi Kablosuz Taşınabilir Cep Telefonu Jammer
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 1 anten |
Siyah Cep Telefonu Sinyal Engelleyici 35dBm 4G Cep Telefonu / GPS / WIFI
| modeli: | EST-808N3 |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
510mm Anten 960MHz 190W Sırt Çantası Cep Telefonu Jammer 2G 3G 4G
| renk: | Yeşil Ordu |
|---|---|
| Anten: | 6 adet yüksek kazançlı çok yönlü FRP anteni |
| İşlev: | dünya çapında 2G / 3G / 4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağını etkili bir şekilde engelleyin |
GSM CDMA Sinyal Hapishanesi Gizli Sinyal Karıştırıcı 32W 16 Bant
| Özellik: | ağ sıkışma modülü ile, tüm bozucuları bilgisayar üzerinden uzaktan kontrol edin |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-30M (ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz, sinyal gücü yerde ≤-75dBm olmalıdır) |
| Anten: | 16 dahili yönlü anten |
4G 5G Kapalı İçin 250W Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer Sabit
| Maksimum çıkış gücü: | 250w |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --24VDC/42A |
| Güç tüketimi: | ≤750W (220V/3.5A) |
2G 3G 4G WiFi Sinyali Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer 960MHz 8 Bant
| İsim: | Yüksek Güçlü Karıştırıcı |
|---|---|
| Anten: | 8 adet yüksek kazançlı çok yönlü FRP antenler |
| İşlev: | dünya çapında 2G / 3G / 4G mobil ve WiFi / Bluetooth ağını etkili bir şekilde engelleyin |
2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK Sinyal Karıştırıcı Uzaktan Kumanda 25m
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 dahili yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | Opsiyonel olarak GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS/LOJACK/KABL |
İhale / Teklif 2G 3G 6 Bantlı Cep Telefonu Karıştırıcı Cihazı
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 6 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF dahil 6 bant |
Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer 12 Bant Taşınabilir 12 Omni - Yönlü Antenler
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 50-150M |
|---|---|
| Anten: | 12 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 12 bant |

