Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
Kapalı Açık İçin 12 Bant 3G 4G 5G Cep Telefonu Jammer Taşınabilir Bavul
| Toplam çıkış gücü: | 800W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/150A |
| Güç tüketimi: | ≤3000W |
Yüksek Güçlü Wifi Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici (CDMA GSM DCS PCS 3G)
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
Tek Bant Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı WIFI Bluetooth Kablosuz
| sıkışma aralığı: | 1-10 metre (yine verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -30~60°C |
| Güç kaynağı: | AC110-250V/DC12-36V |
GPS Mini Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici EST-808SG Özel İçin
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 3 Anten |
Okul için GPS + WIFI + 3G Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici EST-808HI
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 6 Anten |
Kütüphane 808HI Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı GPS WIFI 3G Engelleyici 30dBm
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 6 Anten |
WIFI Taşınabilir Cep Telefonu Jammer / 3 Antenli Mobil Sinyal Engelleyici
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (AC110V-240V DC9V) |
|---|---|
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
| Güç tüketimi: | 500mW |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Sinyal Karıştırıcı 18 Kanal Güvenlik Kullanımı İçin Elde Taşınabilir
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten Tipi: | 2dBi kazançlı çok yönlü anten |
8 Band Elde Taşınabilir GPS Sinyali Karıştırıcı İzleme Önleyici 2G 3G WiFi 2500MHz
| Tip: | GPS Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| İşlev: | Gizliliğinizi korumak için her tür izleme cihazıyla çalışır, izlenmenizi veya yerinizin bulunmasını |
| Anten: | 8 adet Çok Yönlü Antenler |
5 Bant 3G 4W Uzaktan Kumanda Karıştırıcı Engelleyici EST-505D, 2100 - 2200MHZ
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |

