Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
12W Beyaz Plastik Cep Telefonu Engelleme Cihazı Sıkışma Mesafesi 1-30M
| Güç girişi: | AC110V-240V |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
| Güç çıkışı: | 12W |
Wifi / Bluetooth / Kablosuz Vedio için Siyah Cep Telefonu Karıştırıcı Cihazı
| Sıkışma aralığı: | 1-27M |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,TD-SCDMA,WIFI,4G |
10m Sıkışma Aralığı ile 3G Cep Telefonu GPS Sinyal Jammer Taşınabilir
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
10 bantlı GPS sinyal bozucu, Lojack jammer, dahili pil ve AC fiş kullanımı ile
| Güç kaynağı: | AC 100-240V ve 24V pil |
|---|---|
| Boyut: | 450mm x 270mm x 105mm |
| Başvuru: | güvenlik kullanımı veya gözetim kullanımı |
Araçlar için Mini Uydu 30dBm GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808KF
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
12W Beyaz Plastik Cep Telefonu Engelleme Cihazı Sıkışma Mesafesi 1-30M
| Güç girişi: | AC110V-240V |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
| Güç çıkışı: | 12W |
WIFI / Bluetooth / Kablosuz Vedio için Hafif Cep Telefonu Karıştırıcı Cihazı
| Sıkışma aralığı: | 1-27M |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,TD-SCDMA,WIFI,4G |
Çok Yönlü Anten GPS Sinyal Karıştırıcı Siyah L1 Anahtarlı Anti Tracker
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
İHA Karşıtı Drone Kutusu GPS Sinyal Karıştırıcısı, 1800 Metrede Yüksek Koruma Aralığı
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| Ürün ağırlığı: | 6.25kg |
| Sıkışma Hedefi: | 1800 metrenin altında uçan İHA |
Cep Telefonu 870-880MHz CDMA için Sınav Odası Paslanmaz Çelik Sinyal Engelleyici
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| JAMMER İTİRAZI: | GSM,3G,4G,WIFI,BLUETOOTH,UHF,VHF vb. |

