Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
Duvara Monte 8 Bant 8W Cep Telefonu Sinyal Sıkışma Cihazı
| Sıkışma aralığı: | 1-15 milyon |
|---|---|
| Anten: | 8 adet dahili yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF dahil 8 bant |
Taşınabilir 80m Engelleme 5W 11 Kanal 5G Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-80m |
|---|---|
| Anten: | 11 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315.433, vb. dahil olmak üzere 11 b |
Taşınabilir Cep Telefonu Jammer, 1-15M Dahili Kablosuz Sinyal Jammer
| Sıkışma aralığı: | 1-15 milyon |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
2G 3G 4G 5G WIFI Walkie Talkie için Sabit Telefon Sinyal Engelleyici Cihaz 20m Yarıçap
| Güç kaynağı: | Giriş AC160V-240V,Çıkış DC5V 12A |
|---|---|
| Antenler: | 12 çok yönlü anten |
| Boyut: | 400(L)×130(G)×40(Y)mm |
Yüksek Frekanslı Güvenlik Mobil Sinyal Karıştırıcı AC160V-240V 1-30M Engelleme
| engelleme mesafesi: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,LET. |
Okul Cep Telefonu Sinyal Engelleyici / cep telefonu sıkışma cihazı 34dBm
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
CDMA GSM PHS için Tam Bant Kablosuz Plastik Cep Telefonu Sinyal Engelleyici 1-30M
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
Mini GPS Sinyal Karıştırıcı İzleyici
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V-24V |
| tüketim akımı: | 150mA |
EST-808KA2 GPS Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V-24V |
| tüketim akımı: | 150mA |
Omni - Yönlü Antenler ile CE / ROHS Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici / Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |

