Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
Özel için Taşınabilir Araç GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici / İzolatör EST-808KB
| Sıklık: | 1500-1600MHz |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Kanal çıkış gücü: | 3dBm/30KHz(dak) |
Cep Telefonu Sinyali Uzaktan Kumanda Jammer EST-502C8 12W 8 Omni Yönlü Antenler
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 8 bant |
Kapalı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcıları 8 Bant Ayarlanabilir Uzaktan Kumanda 12W EST-502C8
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 8 bant |
WIFI 3G Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici 30dBm, Mobil Sinyal Engelleyici 6 Anten
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 6 Anten |
CDMA El Tipi GPS Engelleyici DCS / PHS Cep Telefonu Sinyal Güçlendirici İncelemeleri
| Ürün Adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıklık: | 850-970 MHz |
| Çıkış Limanı: | CDMA |
50W Cep Telefonu Sinyali 5G Jammer yüksek güç 12 Bant EST-850LC12
| Toplam çıkış gücü: | 450W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Güç tüketimi: | ≤3000 |
8 Bantlı Cep Telefonu Sinyali Yüksek Güçlü Jammer 30M Ayarlanabilir Yarıçap
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
12 Bant Cep Telefonu Sinyal Kesici
| Tek Kanal Çıkış Gücü: | 5-10W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 5-80 m |
| Güç Kaynağı: | AC110~240V 45~60Hz |
2G 3G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 3 Çok Yönlü Antenler Elde Taşınabilir Boyut
| Sıkışma aralığı: | 0,5-15m (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 3 Çok Yönlü Antenler |
| Tek Çıkış Gücü:: | +30dBm/1W |
GPRS / DCS / UMTS Jammer ile 3G Hücresel Cep Telefonu GPS Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Model numarası: | EST-505J |

