Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
5G WIFI için Anten Dahili Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Sabit
| Maksimum çıkış gücü: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/8A |
| Güç tüketimi: | ≤150W |
Taşınabilir El Tipi Tüm GPS Takip Cihazları GSM GPRS UMTS Tüm GPS ve Lojack Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M |
|---|---|
| Anten: | 8 anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, 3G, GPS, Galieo, Glonass, Beidou dahil 8 bant |
kablosuz video Cep Telefonu Wifi Sinyal Karıştırıcı GSM CDMA 3G 4G
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
|---|---|
| Boyut: | 345(U)×160(G)×52(Y)mm |
| Yakalamanın yarı çapı: | 1-25 m(-85dBm) |
Dijital Cep Telefonu Engelleyiciler Karıştırıcılar / Cep Telefonu İçin WIFI Sıkıştırıcı
| sıkışma aralığı: | 1-20m |
|---|---|
| Sıkışma: | Cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Güç Kaynağı Harici Anten Karıştırıcı / cep telefonu sinyal engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
8 Anten Dahili 2G 4G VHF UHF 5.8G Wifi Cep Telefonu Frekans Jammer
| Malzeme: | Plastik kabuk |
|---|---|
| renk: | Siyah/Beyaz/Gri |
| Sıkışma aralığı: | 1-15 milyon |
Tek Antenler Araba GPS Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir El Tipi Boyut 95x45x18 mm
| Sıkışma aralığı: | 2-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Maksimum Radyan Gücü: | -10dBm'den düşük |
| Boyut: | 95x45x18 mm |
2G/3G/4G+VHF+UHF+5.8G Wifi Cep Telefonu Frekans Karıştırıcı Dahili 8 Antenli
| Malzeme: | Plastik kabuk |
|---|---|
| renk: | Siyah/Beyaz/Gri |
| Sıkışma aralığı: | 1-15 milyon |
195*95*34 mm GPS WiFi Bluetooth Sinyal Karıştırıcı Kesintisiz Çalışma 5 Bant
| Sıkışma aralığı: | 1-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 5 çok yönlü anten |
| Tek Çıkış Gücü: | +30dBm/1W |
Okullar ve Ordu için WIFI cep telefonu sinyal engelleyici EST-505C2
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |

