Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
20m Sıkışma Aralığı ile CDMA / GSM 3G Cep Telefonu Frekans Karıştırıcı 33dBm
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
14 Antenler Taşınabilir GPS Kablosuz Sinyal Karıştırıcı Tam Bantlar 12000mAh
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 14 adet çok yönlü anten |
30dBm El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Ayarlanabilir 10 Bant 3G WIFI GSM CDMA Sinyal Engelleyici
| Boyut: | 170×100×50 mm anten dahil değildir (anten yüksekliği 255 mm olarak) |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Sinyal Karıştırıcı |
EST-808HE3 3G / 2G Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici / Kesici
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA,GSM,DCS/PHS,3G |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
27 Antenler 2G 3G 4G LTE 5G WIFI Taşınabilir Cep Telefonu Jammer w/GPS VHF UHF FM Radyo Engelleme
| Ürün adı: | Elde Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| İhracat gücü (Po): | ≥27dBm |
| G/Ç empedansı: | 50Ω/N konektör |
EST-808SG3 Taşınabilir 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 2100 - Özel İçin 2200MHZ
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Boyut: | 97(U)×48 (G)×18(Y)mm |
2.4W WIFI GPS 3G Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808HE
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 3 Anten |
3 Bant Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici / Kesici EST-808HC
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Kanal çıkış gücü: | 3dBm/30KHz(dak) |
Mavi Dişli Kablosuz Video 25dBm Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | 2400-2500MHz |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
10m Menzilli Siyah GPS 30dBm Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Jammer 808KB
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10m |
| renk: | Siyah |

