Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
Okul için Kapalı 34dBm 8 Antenler Cep Telefonu Sinyali kesici
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
| model numarası: | EST-808M2 |
Yüksek Güçlü Okullar İçin EST-808LB DCS / PHS Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 42dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
75W Hapishane Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808LB
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 42dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
Uzaktan Kumandalı Okullar İçin Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı EST-505C
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
4 Antenli 6W Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Koruyucu / Engelleyici EST-505BF
| Güç tüketimi: | 6W |
|---|---|
| Ağırlık: | 2.5kg |
| Boyut: | 200(L) × 160(G) × 50(Y)mm |
İç Mekan Uzaktan Kumandalı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Yarıçap 40m 22 Çok Yönlü Antenler
| Sıkışma aralığı: | yarıçap 1-40m |
|---|---|
| Antenler: | 22 çok yönlü anten |
| Çalışma bant genişliği: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |
8 Bant Yarıçap 35m Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı EST-504K8 130W Yüksek Güç DC12V 20A
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 10-35M (ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz, sinyal gücü yerde ≤-75dBm olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 8 dahili yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI dahil 8 bant |
Kapalı Araba Kullanımı Cep Telefonu Karıştırıcı Jammer 8 Antenler Uzaktan Kumanda
| Sıkışma aralığı: | 0-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | Siyah |
12 Bant Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Ayarlanabilir Sabit 3G 4G 5G WiFi Uzaktan Kumanda
| sıkışma yarıçapı: | 1-60 M (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 harici çok yönlü anten |
| Renk: | Siyah |
24 Bant Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyali Karıştırma Cihazı GPS Sinyal Kesici
| Sıkışma aralığı: | 1-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 24 adet yüksek kazançlı çok yönlü antenler |
| Tek Çıkış Gücü (her bant): | ≤ 33dBm / 2W (güç ayar düğmesi ile ayarlanabilir) |

