Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
3G / 2G El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Engelleyici EST-808HC, 3 Antenli
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 3 Anten |
Wifi / Mavi Diş / Kablosuz Görüntülü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Engelleyici EST-808HF
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 4 Anten |
3G Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808HA, 2110 - 2170 MHz
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | AC110V-240V |
| Güç çıkışı: | DC8V 1500mAh |
Ofis, 3 Anten için Taşınabilir 3G GSM CDMA Cep Telefonu Sinyal Jammer 25dBm
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 3 Anten |
4G 5G WIFI Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 22 Bant 150W Yüksek Güç
| sıkışma aralığı: | 1-200㎡ (hala verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 22 çok yönlü anten |
| Boyut: | 380* 220* 85mm |
808HE 3G / WIFI / GPS Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 30dBm, 3 Anten
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
|---|---|
| Kanal çıkış gücü: | 3dBm/30KHz(dak) |
| Güç tüketimi: | 1W |
Mini Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı CDMA / DCS / GSM / WIFI Okul İçin
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Boyut: | 97(U)×48 (G)×18(Y)mm |
Uzaktan Kumanda Taşınabilir El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 5 Bant
| sıkışma aralığı: | 1-20m (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 2 adet Çok Yönlü Antenler |
| Tek Çıkış Gücü: | +30dBm /1W |
200-300m 6 Bant Hapishane İhale Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 200-300M |
|---|---|
| Anten: | 3 adet yönlü anten / 6 adet Çok yönlü anten(Opsiyonel) |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,4G,GPS dahil 6 bant |
EST-808LA Yüksek Güçlü Karıştırıcı 42dBm, Özel İçin Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 42dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |

