Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
14 anten yüksek güçlü ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı tüm sinyaller için tam kapsama
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack dahil 14 bant |
4G 5G WIFI İçin Antenler Dahili Sabit Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Maksimum güç çıkışı: | ≥34.5dBm |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC--5VDC/15A |
| Güç tüketimi: | ≤70W |
Hukuk Mahkemesi için 25M Karıştırma Aralığı 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 2110-2170MHz
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
1 - 40m Karıştırma Aralığı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı EST-502F22 22 Bant 44W Toplam Çıkış
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 22 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 22 bant |
EST-502F24 Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı OEM 24 Bant Tüm Kablosuz Sinyal Engelleyici
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 24 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 24 bant |
Masaüstü 4 Bant 30dBm Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
|---|---|
| Anten: | 4 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth dahil 4 bant |
8 Bant 2G 3G 4G Çok Yönlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF dahil 8 bant |
1-40m Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 30 Kanal İç Mekan 12 Ay Garanti
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 30 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC433/LOJACK/5G1/5G2 dahil 30 ba |
Orta Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, Cep Cep Telefonu Karıştırıcısı
| sıkışma mesafesi: | 1-30m |
|---|---|
| Jammer bant genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
| Sıcaklık: | -10 ila +55 ℃ |
Tüm Sinyal Algılama Ordu Hapishanesi Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı Seçici Karıştırıcı
| Sıklık: | OEM |
|---|---|
| fonksiyon 1: | Bölgedeki tüm sinyal algılama ve toplama |
| fonksiyon 2: | Kara ve beyaz liste kontrol ayarı |

