Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
3G WiFi Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı AC 220V Anten Dahili
| Hassas: | -110dBm |
|---|---|
| çalışma gücü: | AC 220V |
| Güç tüketimi: | yaklaşık 100W |
Polis ve Komuta Merkezi için Paslanmaz Çelik Gümüş Cep Telefonu Sinyal Jammer Uzaktan Kumandası
| Sıkışma aralığı: | 1-15 milyon |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G,4G,WIFI |
Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı, Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Antenler Engelleme 2
| Sıklık: | CDMA, GSM,DCS,PHS,3G,WIFI,4G1,4G2 |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Güç girişi: | AC160V-240V |
3G/4G/WIFI/+GPS Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı, Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Cihaz
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Sıkışma: | sinyal |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,PHS,DCS,3G,GPS,LTE |
Sıkışma Aralığı 15m ile Profesyonel Oditoryumlar Cep Telefonu Sinyal Jammer
| sıkışma aralığı: | 1-15m |
|---|---|
| Sıkışma: | Cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, Cep Telefonu Sinyal Engelleyici
| Sıkışma aralığı: | 1-15 milyon |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
AMPS / TACS / NMT Mevcut Sistemli Kütüphane Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
11 Bant Paslanmaz Çelik Gümüş Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Mobil ve WIFI / Kulaklık Engelleme
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,WIFI,LTE,UHF,VHF |
Cep Telefonu Sinyalini Engelleyen Cihaz 1-30M Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G,WIFI |
GSM 930-960MHz DCS 1805-1980MHz ile Güç Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Jammer
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |

