Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
Cep Telefonu 24 Antenler 44W VHF UHF 5G Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 24 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/4G WiMAX/5G/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/315/433/868/915 vb. |
2G 3G 4G 5G Cep Telefonu Wifi Jammer Yüksek Güçlü Sabit Uzaktan Kumanda
| Maksimum çalışma gücü: | ≥34dBm (2.5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC--5VDC/20A |
| Güç tüketimi: | ≤80W |
Paslanmaz Çelik Beyaz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Karıştırma Mesafesi 1-30m Malzeme
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI |
Oditoryumlar / Hukuk Mahkemesi için CDMA GSM Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Cihaz 1-20M Aralığı
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
Ayarlanabilir Yarıçaplı Cep Telefonu Sinyal Engelleyici, Cep Telefonu İçin Sinyal Engelleyici
| Sıkışma aralığı: | 1-22M |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,TD-SCDMA,WIFI,4G |
Konferans Odası için 2G / 3G / 4G Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Cihaz
| Malzeme: | alüminyum alaşımı |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
Çok fonksiyonlu 3G 4G Cep Telefonu Jammer EST-808N3, GPS WiFi Lojack Jammer
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack,GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
Soğutma Fanlı Yüksek Güçlü WIFI 2G / 3G Cep Telefonu Jammer, 6 Anten
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
Yüksek Güçlü Kapalı 808M UHF / VHF GPS Sinyal Karıştırıcı 8 Bant
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
20 Chancel 3G 4G 5G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer Dış Mekan İçin Yüksek Kazanç
| Toplam çıkış gücü: | 210W |
|---|---|
| İsim: | 3G 4G 5G Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcısı |
| Güç tüketimi: | ≤600W |

