Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
800mW 30dBm GPS Sinyal Karıştırıcı 1500MHZ Engelleyici, Gps Karıştırıcı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
Mini Taşınabilir GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici / İzolatör EST-808KC, 3 Anten
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 1W |
| Ortalama çıkış gücü: | 24dbm |
AC 220V 12 Antenler 2W 35m Engelleme 5G Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-35M (ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz, sinyal gücü yerde ≤-75dBm olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 dahili yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI dahil 12 bant |
Askeri için 10m Menzilli Taşınabilir Cep Telefonu GPS Sinyal Jammer 808KB
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıklık: | 1500-1600MHz |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
El Arabası GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808KB, 1500 - 1600MHZ Frekansı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
24dbm GPS Sinyal Karıştırıcı EST-808KC, 3 Antenli GSM / CDMA Cep Telefonu Sinyal Engelleyici
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 24dbm |
EST-808KC GPS Sinyal Karıştırıcı + 3 Antenli Cep Telefonu Engelleyici, Siyah
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 24dbm |
Üç Bantlı Anten GPS Sinyali Karıştırıcısı, Konferans Odası için GSM Karıştırıcısı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 24dbm |
CDMA / GSM GPS Sinyal Jammer 24dbm, Askeri İçin Anten Sinyal Engelleyici
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| sertifika: | CE/ROHS |
| Güç tüketimi: | 1W |
800mW Taşınabilir GPS Sinyal Karıştırıcı Yüksek Frekans 1500MHZ - 1600MHZ
| Ürün Adı: | GPS Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Çıkış Limanı: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |

