Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
İyi Soğutmalı 8 Kanal Tam Frekanslı Cep Telefonu Sinyal Engelleyici
| modeli: | EST-808N3 |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-30m(-75dbm) |
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
Servis İstasyonu için 6W 3 Bant Mini Taşınabilir GPS Sinyal Jammer EST-808SG
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
Tam Tropism Antenli Mini Anti GPS Sinyali Jammer Tracker, Anahtarsız
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC12V-24V |
| tüketim akımı: | 150mA |
EST-808KA1 GPS Sinyal Karıştırıcı Yarıçapı Arabada 2 - 5 Metre (Antenli)
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| tüketim akımı: | 150mA |
Opsiyonel IoT Akıllı Yönetim Yazılımı Kontrolü EST-804F12 12 Bant Cep Telefonu 2G 3G 4G 5G WIFI Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS Dahil 12 Bant |
Cep Telefonu Sinyal Engelleyici 5G Karıştırıcı 4G WIFI Telsiz İç Mekan Sabit
| Güç kaynağı: | Giriş AC160V-240V,Çıkış DC5V 12A |
|---|---|
| Antenler: | 10 Çok yönlü anten |
| Ağırlık: | yaklaşık 2kg |
OEM 16 Bant Sinyal Engelleyici Cep Telefonu WIFI GPS VHF UHF Uzaktan Kumanda Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 16 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK dahil 16 bant |
EST-502F18 Cep Telefonu Engelleyici 18 Bant WIFI GPS VHF UHF 315 433 868 Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 18 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 18 bant |
OEM 20 Bant Cep Telefonu 2G 3G 4G 5G WIFI GPS VHF UHF RC315 433 868 Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 20 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 20 bant |
1-40m Ayarlanabilir 24/7 Sürekli Çalışma 8 Bant Cep Telefonu 2G 3G 4G WIFI GPS Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) dahil 8 bant |

