Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
Küçük Cep Wifi / Mavi Diş / Kablosuz Video Karıştırıcı / Engelleyici EST-808HD
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
10 Kanal 5W 37dBm 5G Zamanlayıcı Ayarlı Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-60 m(panel anten yönü) |
|---|---|
| Anten: | Yönlü panel anteni |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF dahil OEM 1 |
7/24 Sürekli Çalışan Uzaktan Kumandalı Cep Telefonu Sinyal Engelleyici kullanan araç için
| sıkışma aralığı: | 0-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 3/6/8/10/12 çok yönlü antenler |
| Ürün adı: | Cep Telefonu Karıştırıcı Karıştırıcı |
808HI Taşınabilir 6 Bant Cep Telefonu Wifi + GPS Karıştırıcı, 10m Sıkışma Aralığı ile
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıklık: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| renk: | Siyah |
LCD Ekran AC Adaptörü 33dBm/2W Cep Telefonu Alım Engelleyici
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | dahili çok yönlü antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 bantları GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/ |
DCS / PHS, 6 Anten ile 10 Metre Menzilli Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 30dbm
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
| Sıkışma frekansı: | CDMA,GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS |
VHF UHF Lojack Radyo küçük cep sıkıştırıcı 10 antenler CDMA GSM 3G 4G WiFi
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
WiFi GPS Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı Elde Taşınabilir Uzaktan Kumanda
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, CDMA, DCS, PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433, vb. Dahil 10 Bant. |
| Anten: | 10 Çok Yönlü Antenler |
Wimax 3G Uzaktan Kumanda Karıştırıcı, Yönlü Antenli WiFi Sinyal Karıştırıcı
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç girişi: | AC110V-240V |
| Güç çıkışı: | 16W |
Özel, 1 - 15m Sıkışma aralığı için 4 Anten Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Güç tüketimi: | 3W |

