Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
Ücretsiz Jammer Yönetimi PC Yazılımı ile Ağ Kontrolü Mobil Karıştırma Cihazı
| İşlev: | otomatik zamanlayıcı anahtarı ayarı |
|---|---|
| Özellik: | jammer yönetim PC yazılımımız tarafından kontrol edilebilir |
| Başvuru: | Okullar, Hapishaneler ve sinyal bozucuların toplu olarak kullanıldığı diğer yerler |
Çok Yönlü Antenli Sigara GPS Sinyal Engelleyici 808SC
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-5m(-75dBm) |
2 Antenli 30dBm Wifi / Blue Tooth / Kablosuz Video Jammer EST-808FII
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
4 Bant Yüksek Güçlü Anti Drone UAV GPS WIFI Jammer 315 433 868 915 Uzaktan Kumanda Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
80m Kablosuz Taşınabilir Cep Telefonu Jammer RCIED Radyo Frekansı Karıştırıcı
| Tip: | Taşınabilir Sırt Çantası Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 8 adet çok yönlü anten |
Okul EST-505F için Ayarlanabilir Cep Telefonu Uzaktan Kumanda Jammer / Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
30dBm Taşınabilir GPS Cep Telefonu Karıştırıcı/engelleyici/kalkan
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 24dbm |
| Boyut: | 85(U)×50 (G)×23(Y)mm |
4 Bant 30dBm Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcısı EST-808SF, CDMA / GSM Sinyal Karıştırıcısı
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
|---|---|
| Kanal çıkış gücü: | 3dBm/30KHz(dak) |
| Güç tüketimi: | 500mW |
Hafif Cep Telefonu Frekans Engelleyici, 500mw El Cep Telefonu Jammer
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre (-75dbm) |
| Güç tüketimi: | 500mW |
3G 4G 5G 10 Bant Cep Telefonu ve Wifi Jammer Sabit Çok Yönlü Antenler
| Maksimum çıkış gücü: | ≥34dBm (2,5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC--5VDC/20A |
| Güç tüketimi: | ≤80W |

