Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
Özel için 2400MHz WIFI + 3G / 2G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer EST-808HF
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 4 Anten |
3G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer Engelleyici EST-808HA, 2100 - 2200MHZ Frekansı
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 3 Anten |
WIFI GPS Taşınabilir Cep Telefonu Jammer EST-808KG, Beş Antenli, Siyah
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 5 Anten |
Uzaktan Kumandalı Bluetooth 3G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer EST-808SG2
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Boyut: | 97(U)×48 (G)×18(Y)mm |
1W 10 Anten 4500mAh Walkie Talkie Sinyal Karıştırıcısı
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 10 Çok Yönlü Antenler |
3 Antenli CDMA / GSM Taşınabilir Cep Telefonu Jammer / Engelleyici 25dBm
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 3 Anten |
808LE Yüksek Güçlü Karıştırıcı 47dBm, 5 Antenli Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 47dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
Cep Telefonu Yüksek Güçlü Karıştırıcı
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 42dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
Güvenlik 3G Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı 25dBm CDMA / GSM Engelleyici
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 25dBm |
| Anten: | 3 Anten |
Taşınabilir Cep Telefonu + 3G + Wifi + Soğutma Fanlı GPS Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıklık: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-10m |

