Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
34dBm Uzaktan Kumanda Karıştırıcı 2G / 3G / 4G 30M Mobil Sinyal Engelleyici
| Ürün Adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcı |
|---|---|
| Çıkış Limanı: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
Yarıçap 1-40m 2W 10 Kanal 5G Sinyal Bozucu Taşınabilir Bavul
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-40m |
|---|---|
| Anten: | 10 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433 vb. dahil 10 bant. |
Antenli Araç Araç Takip Cihazı GPS Karıştırıcı / Engelleyici EST-808KA2
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| tüketim akımı: | 150mA |
GSM Araba Uzaktan Kumanda Karıştırıcı / Engelleyici EST-505D, 930-960MHz Frekans
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
5 Anten GSM 3G Uzaktan Kumanda Jammer 2100 - Askeri için 2200MHZ
| Güç tüketimi: | 4W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
| Boyut: | 245(U) ×160(G) × 50(Y)mm |
Exquite Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
34dBm Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
Özel için CDMA Cep Telefonu Uzaktan Kumanda Karıştırıcı / Engelleyici EST-505E
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
3G / GSM Masaüstü Uzaktan Kumandalı Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici EST-505A
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
8 anten VHF/UHF +3G cep telefonu sinyal bozucu/engelleyici
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |

