Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
40M 2W 22 Anten 5G Araç Şarjlı Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 22 yüksek kazançlı çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 22 bant |
WiFi Bluetooth GPS 3G için 3 Bant Taşınabilir Cep Telefonu Jammer El
| sıkışma yarıçapı: | 1-15m (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 3 adet çok yönlü anten |
| Tek Çıkış Gücü: | +30dBm/1W |
Araba Şarjı 8 Anten 5G GPS Sinyal Karıştırıcı 16W
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 8 yüksek kazançlı çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) dahil 8 bant |
28 Bant El Cep Telefon Saklayıcı WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 Aylık Garanti
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m |
|---|---|
| Anten: | 27 omni-directional anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433 vb. dahil 18 bant. |
İki Kullanımlı Pil ve AC Fiş Çalışması ile 10 Anten Taşınabilir Cep Telefonu Jammer
| Çıkış gücü: | her bant 2W, toplam 20W |
|---|---|
| Ürün ağırlığı: | yaklaşık 6.7kg |
| Jammer Tipi: | Radyo Karıştırıcı, RF Karıştırıcı, Cep Telefonu Karıştırıcı, Araba Karıştırıcı |
GPS Sinyali Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı 8 Anten 2G/3G/4G/Wifi İçinde Pilli
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M |
|---|---|
| Anten: | 8 anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 8 bant |
100-240V AC Adaptör Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 2G 3G 4G 5G WiFi GPS Düşük Pil Alarmı
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 10 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433 vb. dahil 10 bant. |
Tam frekanslı cep telefonu WiFi GPS UHF VHF 12000mAh 27W taşınabilir sinyal bozucu
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m |
|---|---|
| Anten: | 27 omni-directional anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,PHS,PCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,4G WiMAX,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433, vb. |
Araba Anti Tracker için Cep Telefonu GPS Sinyal Engelleyici Anten
| Ürün Adı: | GPS Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Çıkış Limanı: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| tüketim akımı: | 150mA |
4 Antenli 3G Cep Telefonu Uzaktan Kumanda Karıştırıcı / Engelleyici EST-505B
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |

