Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
Yüksek Güçlü GPS Sinyal Karıştırıcısı / cep telefonu sinyal izolatörü 3 Anten
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 1W |
| Ortalama çıkış gücü: | 24dbm |
Araba Gps Sinyalini Yalıtmak İçin 12 Anten GPS Sinyali Karıştırıcı Duvara Montaj Engelleyici
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack dahil 12 bant |
Konferans Odası için Elde Taşınabilir GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808KE
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
Güvenlik için profesyonel Ses kayıt cihazı bozucu / sinyal bozucular
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Cep Telefonu, Kayıt Kalemi, Ses, Gizli Mikrofon vb. ses kayıt cihazı. |
Gizli kablosuz mikrofon bozucu / Metal Ses Sinyali Karıştırıcı Siyah
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Cep Telefonu, Kayıt Kalemi, Ses, Gizli Mikrofon vb. ses kayıt cihazı. |
EST-808KF GPS Cep Telefonu Jammer Engelleyici 1500 - 1600MHZ Frekans, 4 Anten
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 4 Anten |
34dbm GPS Sinyal Karıştırıcı Wifi / 8 Antenli 4G Sinyal Engelleyici
| Ürün Adı: | GPS Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Model numarası: | EST-808M2 |
| Sıkışma Frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PHS |
10 Bant 3G 4G WIFI GPS Walkie Talkie Sinyal Karıştırıcı EST-808H10
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 10 Çok Yönlü Antenler |
WIFI Araba GPS Engelleyici Sinyal Karıştırıcı EST-808KE, 1500 - 1600MHZ Frekansı
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
Mini Uydu GPS Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808KF Araçlar İçin, 30dBm
| Ürün adı: | GPS Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |

