Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
4G LTE / 3G / GSM Cep Telefonu Uzaktan Kumanda Karıştırıcı / Engelleyici, 8 Anten
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
850MHz - 894MHz Yüksek Güçlü Karıştırıcı 2G 3G 4G LTE WIFI Okullar İçin
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Sabit 270° Gizli Düzenlenebilir Yüksek Güçlü Ultrasonik Ses Kaydı Koruma Sistemi
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
AC adaptör Hapishane 2G 3G GPS Sinyali 200W Yüksek Güçlü Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 200-300M |
|---|---|
| Anten: | 2 adet yönlü anten / 4 adet Çok yönlü anten(Opsiyonel) |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS dahil olmak üzere 4 bant |
16 Antenler Yüksek Güçlü Karıştırıcı CDMA GSM DCS PHS PCS 3G WCDMA 4G LTE
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK dahil 16 bant |
42dBm Yüksek Güçlü Karıştırıcı
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 42dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
14 Anten çok fonksiyonel cep telefonu engelleyici GPS VHF UHF müdahalesi 5-80m
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Anten: | 14 adet omni yönlü antenler |
11 Kanallı Mobil Telefon Sinyalı Engelleyici
| Ürün Adı: | ÜÇ BANT Tekrarlayıcı |
|---|---|
| Özellikler: | Yüksek kazanç / Tam çift yönlü / tek bağlantı noktalı |
| sertifikalar: | CE ve RoHS |
Yönlü Antenli Sabit Taşınabilir Drone Jammer İHA Savunma Sistemi EST-505F3C
| Sıkışma aralığı: | En uzak 2km (yönlü anten ile, OEM mevcut) |
|---|---|
| Ağırlık: | yaklaşık 6.5kg |
| Boyut: | Ana bilgisayar: 380 x 300 x 90 mm |
Dahili pil ve anten ile 10 kanallı yüksek güçlü cep telefonu sinyal bozucu, pil ve AC güç kaynağı ile iki kullanımlı
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | cep telefonu sinyal bozucu, yüksek güçlü sinyal bozucu, GPS sinyal bozucu, RF sinyal bozucu |

