Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ cell phone signal jammer ] eşleşme 409 Ürünler.
8 Anten UHF / VHF Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, WIFI / 3G Cep Telefonu Sinyal Engelleyici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 25m |
6 Anten Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, Yüksek Güçlü Masaüstü Cep Telefonu WIFI Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack,GPS |
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
CDMA / GSM Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
Güç Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / cep telefonu Sinyal Güçlendirici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/WIFI |
| Model numarası: | EST-505C2 |
5 Bantlı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Dahili Anten 3G / Soğutma Fanlı GSM
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı + GPS + WIFI + Telsiz / Kablosuz Kulaklık (8 anten)
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
EST-808FII Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 30dBm, Wifi Kablosuz Video Karıştırıcı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-15 milyon |
4W 4 Antenler 2G 3G EST-404A Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
kablosuz video ile wifi / mavi diş Cep Telefonu Sinyal Jammer
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-20 metre |
Siyah Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 2G 3G 4G, WIFI Sinyal Engelleyici
| modeli: | EST-606C |
|---|---|
| Sıklık: | 1805-1880MHz |
| Sıklık: | 1805-1880MHz |

