Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ adjustable mobile phone signal jammer ] eşleşme 141 Ürünler.
Hafif Cep Telefonu Frekans Engelleyici, 500mw El Cep Telefonu Jammer
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre (-75dbm) |
| Güç tüketimi: | 500mW |
OEM 16 Bant Sinyal Engelleyici Cep Telefonu WIFI GPS VHF UHF Uzaktan Kumanda Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 16 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK dahil 16 bant |
EST-502F18 Cep Telefonu Engelleyici 18 Bant WIFI GPS VHF UHF 315 433 868 Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 18 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 18 bant |
OEM 20 Bant Cep Telefonu 2G 3G 4G 5G WIFI GPS VHF UHF RC315 433 868 Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 20 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 20 bant |
40M 2W 22 Anten 5G Araç Şarjlı Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 22 yüksek kazançlı çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 22 bant |
Araba Şarjı 8 Anten 5G GPS Sinyal Karıştırıcı 16W
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 8 yüksek kazançlı çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) dahil 8 bant |
10 Bant Yönlü Zamanlama Cep Telefonu 2G 3G 4G ve WiFi ve Telsiz Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-60 m(panel anten yönü) |
|---|---|
| Anten: | Yönlü panel anteni |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF dahil OEM 1 |
Yüksek Güçlü Wifi Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici (CDMA GSM DCS PCS 3G)
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma frekansı: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre |
Askeri için 4G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer / Engelleyici / İzolatör EST-808HE4
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre (-75dbm) |
| Güç tüketimi: | 500mW |
12 Bant Cep Telefonu Sinyal Kesici
| Tek Kanal Çıkış Gücü: | 5-10W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 5-80 m |
| Güç Kaynağı: | AC110~240V 45~60Hz |

