Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ adjustable mobile phone signal jammer ] eşleşme 141 Ürünler.
Wimax 3G Uzaktan Kumanda Karıştırıcı, Yönlü Antenli WiFi Sinyal Karıştırıcı
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Güç girişi: | AC110V-240V |
| Güç çıkışı: | 16W |
Cep Telefonu Sinyali Uzaktan Kumanda Jammer EST-502C8 12W 8 Omni Yönlü Antenler
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 8 bant |
10 Kanal 5W 37dBm 5G Zamanlayıcı Ayarlı Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-60 m(panel anten yönü) |
|---|---|
| Anten: | Yönlü panel anteni |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF dahil OEM 1 |
Yüksek Frekanslı Güvenlik Mobil Sinyal Karıştırıcı AC160V-240V 1-30M Engelleme
| engelleme mesafesi: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,LET. |
Paslanmaz Çelik Beyaz Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Karıştırma Mesafesi 1-30m Malzeme
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI |
Taşınabilir Cep Telefonu Jammer, 1-15M Dahili Kablosuz Sinyal Jammer
| Sıkışma aralığı: | 1-15 milyon |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
Ayarlanabilir Yarıçaplı Cep Telefonu Sinyal Engelleyici, Cep Telefonu İçin Sinyal Engelleyici
| Sıkışma aralığı: | 1-22M |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,TD-SCDMA,WIFI,4G |
4 Bant Yüksek Güçlü Anti Drone UAV GPS WIFI Jammer 315 433 868 915 Uzaktan Kumanda Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
GSM CDMA Sinyal Hapishanesi Gizli Sinyal Karıştırıcı 32W 16 Bant
| Özellik: | ağ sıkışma modülü ile, tüm bozucuları bilgisayar üzerinden uzaktan kontrol edin |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-30M (ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz, sinyal gücü yerde ≤-75dBm olmalıdır) |
| Anten: | 16 dahili yönlü anten |
1-40m Ayarlanabilir 24/7 Sürekli Çalışma 8 Bant Cep Telefonu 2G 3G 4G WIFI GPS Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) dahil 8 bant |

