Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ adjustable mobile phone signal jammer ] eşleşme 141 Ürünler.
12W Ayarlanabilir Ev Uzaktan Kumanda Jammer EST-505K1 6 Bantlı
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
10 bant patlama geçirmez gaz istasyonları ve petrol sahaları için yüksek güçlü cep telefonu sinyalleri engelleyici
| Tek Kanal Çıkış Gücü: | 5-15W |
|---|---|
| Ekranlama Yarıçapı: | 10-100m |
| Güç kaynağı: | AC 100-240V |
Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı, Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Antenler Engelleme 2
| Sıklık: | CDMA, GSM,DCS,PHS,3G,WIFI,4G1,4G2 |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.5kg |
| Güç girişi: | AC160V-240V |
Dahili Antenler Cep Telefonu 5G Jammer WIFI 12 Bant EST-504K10
| Maksimum güç çıkışı: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/8A |
| Güç tüketimi: | ≤150W |
küçük güçlü taşınabilir cep telefonu sinyal bozucu ABD sistemi 3G 4G
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
2 Watt Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 16 Bant GSM CDMA 3G 4G GPS WiFi Sinyali EST-502F16
| Boyut: | 376×235×58 mm anten dahil değildir |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | GSM/3G/4G/WIFI /GPS/CDMA/UHF/VHF Karıştırıcı, Tüm Sinyal Karıştırıcı |
40W Ayarlanabilir Cep Telefonu Wifi Jammer WIFI 4G LTE CDMA Sinyal Engelleyici EST-505F8
| Boyut: | 380(U)×300(G)×90(Y)mm |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Sinyal Engelleyici Karıştırıcı |
Hukuk Mahkemesi için 25M Karıştırma Aralığı 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 2110-2170MHz
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
Okullar ve Ordu için 2G / 3G / 4G1 / 4G2 / WIFI ile Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/WIFI |
| Model numarası: | EST-505C2 |
30dBm El Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Ayarlanabilir 10 Bant 3G WIFI GSM CDMA Sinyal Engelleyici
| Boyut: | 170×100×50 mm anten dahil değildir (anten yüksekliği 255 mm olarak) |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| İşlev: | Sinyal Karıştırıcı |

