Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ adjustable mobile phone signal jammer ] eşleşme 141 Ürünler.
Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 60W Yüksek Güçlü Bavul Taşınabilir
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Antenler: | 11 dahili çok yönlü anten |
| sıkışma yarıçapı: | 0-60m ayarlanabilir |
USB Konnektörlü 8 Antenler 3G 4G WIFI Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı
| Tek Güç Çıkışı (her bant): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Giriş AC160V-240V / Çıkış DC 5V 15A |
| İsim: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı |
4G WiFi Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Uzaktan Kumanda EST-601J10
| Güç kaynağı: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Boyut: | 270(U)×240(G)×60(Y) |
| İsim: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
İç Mekan Uzaktan Kumandalı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Yarıçap 40m 22 Çok Yönlü Antenler
| Sıkışma aralığı: | yarıçap 1-40m |
|---|---|
| Antenler: | 22 çok yönlü anten |
| Çalışma bant genişliği: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |
Ayarlanabilir 8 bant Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı AC160V - 240V 4G WiFi Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-25 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Boyut: | 420(L)*190(G)*90(H) |
8 Antenler Cep Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Dış Mekan Kullanımı Sabit Patlama Korumalı
| Tek Çıkış Gücü: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| Anten Tipi: | çok yönlü |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (220V) |
Okul için Uzaktan Kumanda ile 5 Anten 3G Cep Telefonu Sinyal Jammer 6dBm
| Güç tüketimi: | 4W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
| Boyut: | 245(U) ×160(G) × 50(Y)mm |
Okul EST-505F için Ayarlanabilir Cep Telefonu Uzaktan Kumanda Jammer / Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Güç Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / cep telefonu Sinyal Güçlendirici
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/WIFI |
| Model numarası: | EST-505C2 |
Sırt Çantası Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 8 Antenler GSM 3G 4G 5G Çiftlik İçin 10Watt
| Tip: | Sırt Çantası Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | 10 Watt |
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |

