Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ adjustable mobile phone signal jammer ] eşleşme 141 Ürünler.
Polis ve Komuta Merkezi için Paslanmaz Çelik Gümüş Cep Telefonu Sinyal Jammer Uzaktan Kumandası
| Sıkışma aralığı: | 1-15 milyon |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G,4G,WIFI |
1 - 40m Karıştırma Aralığı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı EST-502F22 22 Bant 44W Toplam Çıkış
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 22 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 22 bant |
EST-502F24 Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı OEM 24 Bant Tüm Kablosuz Sinyal Engelleyici
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 24 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 dahil 24 bant |
Masaüstü 4 Bant 30dBm Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
|---|---|
| Anten: | 4 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth dahil 4 bant |
8 Bant 2G 3G 4G Çok Yönlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF dahil 8 bant |
3G Güç Uzaktan Kumanda Karıştırıcı EST-505K1, Wifi Yönlü Karıştırıcı / Engelleyici
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (AC220V-DC5V) |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 6W |
| Ağırlık: | 5kg |
5 Anten GSM 3G Uzaktan Kumanda Jammer 2100 - Askeri için 2200MHZ
| Güç tüketimi: | 4W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-20m |
| Boyut: | 245(U) ×160(G) × 50(Y)mm |
Orta Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı, Cep Cep Telefonu Karıştırıcısı
| sıkışma mesafesi: | 1-30m |
|---|---|
| Jammer bant genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
| Sıcaklık: | -10 ila +55 ℃ |
3G / GSM Masaüstü Uzaktan Kumandalı Cep Telefonu Karıştırıcı / Engelleyici EST-505A
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
Cep Telefonu 24 Antenler 44W VHF UHF 5G Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 24 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/4G WiMAX/5G/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/315/433/868/915 vb. |

