Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ adjustable mobile phone signal jammer ] eşleşme 141 Ürünler.
Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 14W 8 Çok Yönlü Antenler
| Sıkışma aralığı: | Adjustable Radius 1-25M【the Cellular signal must ≤-85dBm in the location】. Ayarlanabilir Y |
|---|---|
| Antenler: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | Siyah |
Okul için Wireles Silver AC160V-240V Cep Telefonu Sinyal Jammer 40m
| sıkışma aralığı: | 1-40m |
|---|---|
| Sıkışma: | Cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
Mobil Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı Sabit 8 Antenler 3G WIFI
| Tek Güç Çıkışı (her bant): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Giriş AC160V-240V /Çıkış DC 5V 15A |
| Boyut: | 360*180*60MM |
AC 220V 12 Antenler 2W 35m Engelleme 5G Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-35M (ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz, sinyal gücü yerde ≤-75dBm olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 dahili yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI dahil 12 bant |
DCS 3G WiFi için Kapalı Sabit Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 8 Kanal
| Sıkışma aralığı: | 1-30M (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIF |
| Güç girişi: | AC160V-240V |
4G 5G WiFi Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 12 Anten Ayarlanabilir Yazılım Yönetim Kontrolü
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS Dahil 12 Bant |
8 Bant Yarıçap 35m Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı EST-504K8 130W Yüksek Güç DC12V 20A
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 10-35M (ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz, sinyal gücü yerde ≤-75dBm olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 8 dahili yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI dahil 8 bant |
7/24 Sürekli Çalışan Uzaktan Kumandalı Cep Telefonu Sinyal Engelleyici kullanan araç için
| sıkışma aralığı: | 0-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 3/6/8/10/12 çok yönlü antenler |
| Ürün adı: | Cep Telefonu Karıştırıcı Karıştırıcı |
GPS LOJACK Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir Elde Taşınabilir Anti İzleme
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
Kapalı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcıları 8 Bant Ayarlanabilir Uzaktan Kumanda 12W EST-502C8
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 8 bant |

