Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ adjustable mobile phone signal jammer ] eşleşme 141 Ürünler.
10 Bant Taşınabilir Mobil Sinyal Karıştırıcı 40 Metre Yarıçap Ayarlanabilir Kanallar
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-40m (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 10 Çok yönlü anten |
| Tek Çıkış Gücü: | ≤35dBm/3W(güç ayar düğmesi ile ayarlanabilir) |
185W Cep Telefonu 4G 5G Jammer LED Ekranlı Yüksek Frekans
| Ağırlık: | 2.7kg |
|---|---|
| Boyut: | 430*330*80mm |
| Güç tüketimi: | 185W |
Araba / Ofis Kullanımı için 16 Antenler GPS Sinyal Karıştırıcısı, cep telefonu bozucu bloğu
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK dahil 16 bant |
Özel 11 bantlı 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Sinyal Sakatlayıcı taşınabilir 60W Yüksek Güç
| Türü: | Taşınabilir Yüksek Güçlü Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 0-60m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de belirli alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 11 adet çok yönlü anten |
Kapalı Araba Kullanımı Cep Telefonu Karıştırıcı Jammer 8 Antenler Uzaktan Kumanda
| Sıkışma aralığı: | 0-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | Siyah |
24 Bant Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyali Karıştırma Cihazı GPS Sinyal Kesici
| Sıkışma aralığı: | 1-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 24 adet yüksek kazançlı çok yönlü antenler |
| Tek Çıkış Gücü (her bant): | ≤ 33dBm / 2W (güç ayar düğmesi ile ayarlanabilir) |
8 Antenler UHF VHF Sinyal Karıştırıcı Kapalı Araba Kullanımı Uzaktan Kumanda 40 Metre Yarıçap
| Sıkışma aralığı: | 0-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | Siyah |
12 Bant IoT Yazılım Kontrolü Cep Telefonu Wifi Sinyal Karıştırıcı, LCD Ekranlı Antenler Dahili
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | dahili çok yönlü antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 bantları GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/ |
Opsiyonel IoT Akıllı Yönetim Yazılımı Kontrolü EST-804F12 12 Bant Cep Telefonu 2G 3G 4G 5G WIFI Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS Dahil 12 Bant |
2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK Sinyal Karıştırıcı Uzaktan Kumanda 25m
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 dahili yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | Opsiyonel olarak GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS/LOJACK/KABL |

