Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ adjustable mobile phone signal jammer ] eşleşme 141 Ürünler.
Askeri için 4G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer / Engelleyici / İzolatör EST -808HE4
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-10 metre (-75dbm) |
| Güç tüketimi: | 500mW |
Duvara Monte 8 Bant 8W Cep Telefonu Sinyal Sıkışma Cihazı
| Sıkışma aralığı: | 1-15 milyon |
|---|---|
| Anten: | 8 adet dahili yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF dahil 8 bant |
Taşınabilir Araç GPS Uydu Konumlandırma Mobil Sinyal Karıştırıcı 1500-1600MHz
| Sıkışma aralığı: | 2-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Emisyon Frekans Aralığı: | 1500-1600MHz |
| Güç Ayar Aralığı: | 33dBm 6dBm/30KHz (dk) |
Okul için 34dBm Cep Telefonu Uzaktan Kumanda Karıştırıcı / Engelleyici EST-505F
| Ürün adı: | Uzaktan Kumanda Karıştırıcısı |
|---|---|
| Çıkış Bağlantı Noktası: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Ortalama çıkış gücü: | 34dBm |
Kişisel gizliliği korumak için 360 ° Masaüstü Yüksek Güçlü Ultrasonik Ses Kayıt Maruzetici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
3G 4G 5G Cep Telefonu Wifi Engelleyici 18 Bant Uzaktan Kumanda Sinyal Karıştırıcısı
| Güç kaynağı: | Giriş AC100V-240V, Çıkış DC12V 20A) veya DC12V araç adaptörü |
|---|---|
| Antenler: | 18 çok yönlü anten |
| Boyut: | 390*235*58mm (antenler hariç) |
12 Bant 5g Cep Telefonu Karıştırıcı Wifi Sinyal Karıştırıcıları EST-504K10
| Maksimum güç çıkışı: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/8A |
| Güç tüketimi: | ≤150W |
Sabit 270° Gizli Düzenlenebilir Yüksek Güçlü Ultrasonik Ses Kaydı Koruma Sistemi
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
Toplantı kullanımı için 360 derecelik tavan montajlı gizli kayıt bozucu
| Fonksiyon Açısı: | 90-120 derece |
|---|---|
| Ekranlama mesafesi: | 2-5 metre |
| Anahtar Modu: | uzaktan kumanda |
Güç Kaynağı Harici Anten Karıştırıcı / cep telefonu sinyal engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |

