Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ adjustable mobile phone signal jammer ] eşleşme 141 Ürünler.
12W Beyaz Plastik Cep Telefonu Engelleme Cihazı Sıkışma Mesafesi 1-30M
| Güç girişi: | AC110V-240V |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
| Güç çıkışı: | 12W |
Uzaktan kumanda edilen 16 kanallı yönlü hücresel GSM DCS 3G 4G 5G GPS müdahale bastırıcı
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
Hafif Ağırlıklı Plastik Kürsü Cep telefonu Cep telefonu Sinyal Engelleyici LCD Ekranlı
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Sevkiyattan önce %100, Western Union, T/T |
8 Bantlı Cep Telefonu Sinyali Yüksek Güçlü Jammer 30M Ayarlanabilir Yarıçap
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 35dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
50W Cep Telefonu Sinyali 5G Jammer yüksek güç 12 Bant EST-850LC12
| Toplam çıkış gücü: | 450W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Güç tüketimi: | ≤3000 |
GPS Sinyali Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı 8 Anten 2G/3G/4G/Wifi İçinde Pilli
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M |
|---|---|
| Anten: | 8 anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 8 bant |
İhale / Teklif 2G 3G 6 Bantlı Cep Telefonu Karıştırıcı Cihazı
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 6 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF dahil 6 bant |
6W Siyah Uzaktan Kumanda Jammer, GSM / CDMA / 3G Güç Ayarlanabilir Engelleyici
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | Tam ödeme alındıktan sonra 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
2G / 3G / WIFI Yüksek Güçlü Karıştırıcı, cep telefonu güçlendirici DC5V
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
Okul Cep Telefonu Sinyal Engelleyici / cep telefonu sıkışma cihazı 34dBm
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |

