Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ adjustable mobile phone signal jammer ] eşleşme 141 Ürünler.
6 Anten 600W Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer GSM / 3G / WIFI / 4G LTE Sinyal Engelleyici
| Malzeme: | Metal+Elektronik |
|---|---|
| Ekranlama yarıçapı: | 50-500 metre |
| koruyucu sinyal: | cep telefonu sinyali, WIFI, GPS, UHF, VHF veya müşteriye özel |
16 Antenler Yüksek Güçlü Karıştırıcı CDMA GSM DCS PHS PCS 3G WCDMA 4G LTE
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK dahil 16 bant |
80m Kablosuz Taşınabilir Cep Telefonu Jammer RCIED Radyo Frekansı Karıştırıcı
| Tip: | Taşınabilir Sırt Çantası Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 8 adet çok yönlü anten |
Askeri Sırt Çantası GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone İHA Jammer Hapishanesi
| Tip: | sırt çantası yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 8 adet çok yönlü anten |
Sırt Çantası Yüksek Güçlü Jammer Uzaktan Kumanda 8 Kanal 80M Yarıçap Engelleme
| Tip: | sırt çantası yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Kapsam: | 10-80m (yerel sinyal gücüne bağlıdır) |
iPhone Android Harmony Serisi Ses Kaydı Çakıcı 360 Derece Masaüstü 2-5 Metre
| Koruma nesneleri: | kaydetme kalemi, cep telefonu (en güncel iPhone dahil) ve diğer kaydetme cihazları |
|---|---|
| Bloklama Yarıçapı: | 1-5 metre (gerçek kullanım ortamına bağlı) |
| Engelleme açısı: | 360 derece, gizliliği iyi korumak için tam kapsama |
AC adaptör Hapishane 2G 3G GPS Sinyali 200W Yüksek Güçlü Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 200-300M |
|---|---|
| Anten: | 2 adet yönlü anten / 4 adet Çok yönlü anten(Opsiyonel) |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS dahil olmak üzere 4 bant |
4G 5G Kapalı İçin 250W Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer Sabit
| Maksimum çıkış gücü: | 250w |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --24VDC/42A |
| Güç tüketimi: | ≤750W (220V/3.5A) |
4G Hücresel Engelleyici Okul Kullanımı İçin 12 Kanallı Yüksek Güçlü Jammer Masaüstü
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack dahil 12 bant |
Gizli Toplantı için Gizli Ultrasonik 1-2m Ses / Ses Kayıt Karıştırıcısı
| ekranlama tipi: | Cep telefonları, kayıt kalemleri ve diğer ses alma cihazları |
|---|---|
| Sistemdeki tek ana bilgisayarın ekranlama mesafesi: | 1-2 m (farklı kayıt cihazlarının koruma mesafesi farklıdır) |
| Sistem Tek Ana Bilgisayarının İşlev Açısı: | 90-120 derece |

