Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ adjustable mobile phone signal jammer ] eşleşme 141 Ürünler.
Okullar ve Ordu için WIFI cep telefonu sinyal engelleyici EST-505C2
| Ambalaj bilgileri: | Nötr ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 1-3 iş günü |
| Ödeme koşulları: | sevkiyat öncesi 100% |
VHF UHF Lojack Radyo küçük cep sıkıştırıcı 10 antenler CDMA GSM 3G 4G WiFi
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
20 Chancel 3G 4G 5G Taşınabilir Cep Telefonu Jammer Dış Mekan İçin Yüksek Kazanç
| Toplam çıkış gücü: | 210W |
|---|---|
| İsim: | 3G 4G 5G Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcısı |
| Güç tüketimi: | ≤600W |
Soğutma Fanlı Yüksek Güçlü WIFI 2G / 3G Cep Telefonu Jammer, 6 Anten
| Ürün adı: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Blok frekansı: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
WiFi GPS Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı Elde Taşınabilir Uzaktan Kumanda
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, CDMA, DCS, PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433, vb. Dahil 10 Bant. |
| Anten: | 10 Çok Yönlü Antenler |
LCD Ekran AC Adaptörü 33dBm/2W Cep Telefonu Alım Engelleyici
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | dahili çok yönlü antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | OEM 8/9/10/11/12 bantları GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/ |
12 Bant Yüksek Güçlü Ayarlanabilir Sabit Elektronik Karıştırma Cihazı 2 watt Jammer
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack dahil 12 bant |
Araba Gps Sinyalini Yalıtmak İçin 12 Anten GPS Sinyali Karıştırıcı Duvara Montaj Engelleyici
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack dahil 12 bant |
5m Ultrasonik Ses Ses Kaydı Karıştırıcı 360 Derece Düğme Ayarı
| Koruma Tipi: | Cep telefonları, kayıt kalemleri ve diğer ses toplama cihazları |
|---|---|
| Sistemdeki tek ana bilgisayarın koruma mesafesi: | 2-5 m (farklı kayıt ekipmanlarının koruma mesafesi farklıdır) |
| Sistemin Tek Sunucusunun İşlev Açısı: | Tam Açılı 360 Derece Bloklama, Yatay 180°/ Dikey 90° |
12W Beyaz Plastik Cep Telefonu Engelleme Cihazı Sıkışma Mesafesi 1-30M
| Güç girişi: | AC110V-240V |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
| Güç çıkışı: | 12W |

