Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ adjustable mobile phone signal jammer ] eşleşme 141 Ürünler.
GSM 930-960MHz DCS 1805-1980MHz ile Güç Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Jammer
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
Araç Üstü GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Uzaktan Kumanda Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı
| Ürün adı: | araç bomba engelleyici |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | +47-50dBm / 50-100W |
| sıkışma aralığı: | Yarıçap: 50-2000 M |
40W Orta Güç 1-50m 8 Kanal Hapishane için Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-50m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI dahil 8 bant |
14 anten yüksek güçlü ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı tüm sinyaller için tam kapsama
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack dahil 14 bant |
GSM CDMA PHS Cep Telefonu Sinyal İzolatörü okullar için cep telefonu sinyal engelleyici
| Sıkışma aralığı: | 1- 40 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | Siyah |
Sırt Çantası 30 Metre Dahili Pilli Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısını Engelleme
| sıkışma aralığı: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | Cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
12 Kanal 30M 2W 5G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı LCD Ekran
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-30M (yerde sinyal gücü ≤-75dBm olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 yönlü antene sahip |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | OEM 10/12 bantlar dahil: GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/G |
20 Antenler Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 3G 4G WiFi Bluetooth Cep Telefonu Karıştırıcı Cihazı
| Sıkışma aralığı: | 0-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü (her bant): | ≤ 33dBm / 2W (güç ayar düğmesi ile ayarlanabilir) |
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (Giriş: AC100-240V; Çıkış: DC12V 20A) veya DC12V araç adaptörü |
Mobil Araç GPS Uydu Konumlandırma Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı EST-808KA1
| Sıkışma aralığı: | 2-15 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Emisyon Frekans Aralığı: | 1500-1600MHz |
| Güç Ayar Aralığı: | 33dBm 6dBm/30KHz (dk) |
1-40m Ayarlanabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 30 Kanal İç Mekan 12 Ay Garanti
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 30 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC433/LOJACK/5G1/5G2 dahil 30 ba |

