Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ adjustable mobile phone signal jammer ] eşleşme 141 Ürünler.
14 Antenler Taşınabilir GPS Kablosuz Sinyal Karıştırıcı Tam Bantlar 12000mAh
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 14 adet çok yönlü anten |
12 Bant Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Ayarlanabilir Sabit 3G 4G 5G WiFi Uzaktan Kumanda
| sıkışma yarıçapı: | 1-60 M (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 harici çok yönlü anten |
| Renk: | Siyah |
808LE Yüksek Güçlü Karıştırıcı 47dBm, 5 Antenli Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Ürün adı: | Yüksek güçlü jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 47dBm |
| Güç kaynağı: | AC Adaptörü (AC110-240V) |
Omni Antenli GPS Uydu Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici 33dBm
| Güç kaynağı: | DC12V-24V |
|---|---|
| tüketim akımı: | 150mA |
| Çıkış gücü: | 2mV |
Okul Muayene Odası için Wireles Paslanmaz Çelik Gümüş Cep Telefonu Sinyal Jammer 40m
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,4G |
Uzaktan Kumandalı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Güç Ayarlanabilir Hücre Sinyal Engelleyici Metal Kabuk
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G, 4G |
Askeri kullanım için 16 Kanal Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı Masaüstü Sinyal Karıştırıcı
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bantlar: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK dahil 16 bant |
200-300m 6 Bant Hapishane İhale Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 200-300M |
|---|---|
| Anten: | 3 adet yönlü anten / 6 adet Çok yönlü anten(Opsiyonel) |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,4G,GPS dahil 6 bant |
2.4W WIFI GPS 3G Taşınabilir Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı / Engelleyici EST-808HE
| Ürün adı: | Taşınabilir Cep Telefonu Jammer |
|---|---|
| Ortalama çıkış gücü: | 30dBm |
| Anten: | 3 Anten |
CDMA GSM PHS için Tam Bant Kablosuz Plastik Cep Telefonu Sinyal Engelleyici 1-30M
| Sıkışma aralığı: | 1-30m |
|---|---|
| Sıkışma: | cep telefonu |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |

