Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] eşleşme 98 Ürünler.
8 Bant 3G 4G Sinyal Karıştırıcı Sabit İç Mekan Yüksek Güçlü 3G 4G Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-60 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | Siyah |
40W Orta Güç 1-50m 8 Kanal Hapishane için Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-50m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI dahil 8 bant |
8 Antenler UHF VHF Sinyal Karıştırıcı Kapalı Araba Kullanımı Uzaktan Kumanda 40 Metre Yarıçap
| Sıkışma aralığı: | 0-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Antenler: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | Siyah |
10 Bant Taşınabilir Mobil Sinyal Karıştırıcı 40 Metre Yarıçap Ayarlanabilir Kanallar
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-40m (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 10 Çok yönlü anten |
| Tek Çıkış Gücü: | ≤35dBm/3W(güç ayar düğmesi ile ayarlanabilir) |
Sırt Çantası Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 8 Antenler GSM 3G 4G 5G Çiftlik İçin 10Watt
| Tip: | Sırt Çantası Yüksek Güçlü Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | 10 Watt |
| sıkışma yarıçapı: | 1-80m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
USB Konnektörlü 8 Antenler 3G 4G WIFI Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı
| Tek Güç Çıkışı (her bant): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Giriş AC160V-240V / Çıkış DC 5V 15A |
| İsim: | Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı |
Araba Şarjı 8 Anten 5G GPS Sinyal Karıştırıcı 16W
| Sıkışma aralığı: | 1-40 milyon |
|---|---|
| Anten: | 8 yüksek kazançlı çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) dahil 8 bant |
UHF VHF 3G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 25 Metre 8 Anten Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-25 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | beyaz |
3G 4G 5G Cep Telefonu Wifi Engelleyici 18 Bant Uzaktan Kumanda Sinyal Karıştırıcısı
| Güç kaynağı: | Giriş AC100V-240V, Çıkış DC12V 20A) veya DC12V araç adaptörü |
|---|---|
| Antenler: | 18 çok yönlü anten |
| Boyut: | 390*235*58mm (antenler hariç) |
3G WiFi Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı AC 220V Anten Dahili
| Hassas: | -110dBm |
|---|---|
| çalışma gücü: | AC 220V |
| Güç tüketimi: | yaklaşık 100W |

