Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] eşleşme 98 Ürünler.
Kapalı Açık İçin 12 Bant 3G 4G 5G Cep Telefonu Jammer Taşınabilir Bavul
| Toplam çıkış gücü: | 800W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/150A |
| Güç tüketimi: | ≤3000W |
5G Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 12 Bant Ayarlanabilir Çalışma Aralığı
| Toplam çıkış gücü: | 450W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Güç tüketimi: | ≤3000 |
Özel 11 bantlı 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Sinyal Sakatlayıcı taşınabilir 60W Yüksek Güç
| Türü: | Taşınabilir Yüksek Güçlü Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı: | 0-60m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de belirli alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Anten: | 11 adet çok yönlü anten |
14 Antenler Taşınabilir GPS Kablosuz Sinyal Karıştırıcı Tam Bantlar 12000mAh
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 14 adet çok yönlü anten |
GPS Sinyali Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı 8 Anten 2G/3G/4G/Wifi İçinde Pilli
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-15M |
|---|---|
| Anten: | 8 anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 8 bant |
Kapalı Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcıları 8 Bant Ayarlanabilir Uzaktan Kumanda 12W EST-502C8
| Sıkışma aralığı: | 1-25m |
|---|---|
| Anten: | 8 çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, GPS dahil 8 bant |
Mobil Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı Sabit 8 Antenler 3G WIFI
| Tek Güç Çıkışı (her bant): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Giriş AC160V-240V /Çıkış DC 5V 15A |
| Boyut: | 360*180*60MM |
Duvara Monte 8 Bant 8W Cep Telefonu Sinyal Sıkışma Cihazı
| Sıkışma aralığı: | 1-15 milyon |
|---|---|
| Anten: | 8 adet dahili yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF dahil 8 bant |
4500mAh WIFI GPS Taşınabilir Cep Telefonu Jammer 18 Antenler 2G 3G 4G 5G
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 çok yönlü antenler |
10 Bant 3G 4G WIFI GPS Walkie Talkie Sinyal Karıştırıcı EST-808H10
| Tip: | Taşınabilir El Tipi Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
| Anten: | 10 Çok Yönlü Antenler |

