Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] eşleşme 98 Ürünler.
GSM CDMA PHS Cep Telefonu Sinyal İzolatörü okullar için cep telefonu sinyal engelleyici
| Sıkışma aralığı: | 1- 40 metre (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 8 Çok Yönlü Antenler |
| Renk: | Siyah |
4G 5G Kapalı İçin 250W Yüksek Güçlü Cep Telefonu Jammer Sabit
| Maksimum çıkış gücü: | 250w |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --24VDC/42A |
| Güç tüketimi: | ≤750W (220V/3.5A) |
Dahili Antenler Cep Telefonu 5G Jammer WIFI 12 Bant EST-504K10
| Maksimum güç çıkışı: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 220VAC --27VDC/8A |
| Güç tüketimi: | ≤150W |
50W Cep Telefonu Sinyali 5G Jammer yüksek güç 12 Bant EST-850LC12
| Toplam çıkış gücü: | 450W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Güç tüketimi: | ≤3000 |
Cep Telefonu Jammer Taşınabilir Bavul Dahili 10 Anten 4G WIFI GPS
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 10-40 M |
| Tek Çıkış Gücü: | +33dBm / 2W±200mA |
WiFi GPS Taşınabilir Cep Telefonu Karıştırıcı Elde Taşınabilir Uzaktan Kumanda
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m (Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM, CDMA, DCS, PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF, 315,433, vb. Dahil 10 Bant. |
| Anten: | 10 Çok Yönlü Antenler |
2000M Uzun Mesafe Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Signals Backpack Jammer
| Açıklama: | 6-10 kanallar Manpack Jammer |
|---|---|
| Boyutları: | 488 (L) × 369 (W) × 189 (h) mm Anten içermiyor |
| Anten Tipi: | Yüksek Kazanç Omni Bahar Antenleri ve Yön Panel Antenleri |
14 Anten çok fonksiyonel cep telefonu engelleyici GPS VHF UHF müdahalesi 5-80m
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Anten: | 14 adet omni yönlü antenler |

