Tüm ürünler
-
Lance-Kanadahızlı kargo ve sorun yok -
Lucila-BrezilyaKaliteli ekipman, çok sorumlu satıcı ve hızlı teslimat. Tüm Alibaba topluluğuna / AliExpress'e tavsiye ederim. Kesinlikle daha fazla birim satın alacağım. -
Hamadivo-FransaEn çok satan, iyi işlem ve hızlı teslimat süresi
anahtar kelimeler [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] eşleşme 138 Ürünler.
12 Bant Cep Telefonu Sinyal Engelleyici Ayarlanabilir Sabit 3G 4G 5G WiFi Uzaktan Kumanda
| sıkışma yarıçapı: | 1-60 M (yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 harici çok yönlü anten |
| Renk: | Siyah |
Araç Üstü GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Uzaktan Kumanda Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı
| Ürün adı: | araç bomba engelleyici |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü: | +47-50dBm / 50-100W |
| sıkışma aralığı: | Yarıçap: 50-2000 M |
Mobil Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı Sabit 8 Antenler 3G WIFI
| Tek Güç Çıkışı (her bant): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Giriş AC160V-240V /Çıkış DC 5V 15A |
| Boyut: | 360*180*60MM |
10 Bant Yönlü Zamanlama Cep Telefonu 2G 3G 4G ve WiFi ve Telsiz Sinyal Karıştırıcısı
| Sıkışma aralığı: | 1-60 m(panel anten yönü) |
|---|---|
| Anten: | Yönlü panel anteni |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF dahil OEM 1 |
28 Bant El Cep Telefon Saklayıcı WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 Aylık Garanti
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-20m |
|---|---|
| Anten: | 27 omni-directional anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433 vb. dahil 18 bant. |
20 Antenler Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısı 3G 4G WiFi Bluetooth Cep Telefonu Karıştırıcı Cihazı
| Sıkışma aralığı: | 0-40m ayarlanabilir (@-75dBm, yine de verilen alandaki sinyal gücüne bağlıdır) |
|---|---|
| Tek Çıkış Gücü (her bant): | ≤ 33dBm / 2W (güç ayar düğmesi ile ayarlanabilir) |
| Güç kaynağı: | AC adaptörü (Giriş: AC100-240V; Çıkış: DC12V 20A) veya DC12V araç adaptörü |
AC 220V 12 Antenler 2W 35m Engelleme 5G Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-35M (ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz, sinyal gücü yerde ≤-75dBm olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 dahili yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI dahil 12 bant |
4G 5G WiFi Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcı 12 Anten Ayarlanabilir Yazılım Yönetim Kontrolü
| Sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-25M (İhtiyacınıza Göre Ayarlanabilir, Konumda Sinyal Gücü ≤-75dBm Olmalıdır) |
|---|---|
| Anten: | 12 Çok Yönlü Antenler |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS Dahil 12 Bant |
5W 11 Anten GPS WiFi 5G Sinyal Karıştırıcı Taşınabilir Bavul
| sıkışma aralığı: | Yarıçap 1-60 m |
|---|---|
| Anten: | 11 adet dahili çok yönlü anten |
| Çalışma Bant Genişliği(MHz): | GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868 vb. dahil 11 bant. |
10 Kanal 5W 37dBm 5G Zamanlayıcı Ayarlı Sinyal Karıştırıcı
| Sıkışma aralığı: | 1-60 m(panel anten yönü) |
|---|---|
| Anten: | Yönlü panel anteni |
| Çalışma Bant Genişliği (MHz): | GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF dahil OEM 1 |

